50 000 złotych nagrody za wskazanie miejsca pobytu Piotra Pietrzaka!

Fundator Fundacji Zaginieni Piotr Druzd wyznaczył jednorazową nagrodę w wysokości 50 tysięcy złotych dla osoby, która wskaże miejsce pobytu zaginionego Piotra Pietrzaka. To kolejny krok w poszukiwaniach zaginionego w styczniu 2020 roku sochaczewianina. 

Podstawowe zasady przyznania jednorazowej nagrody pieniężnej w wysokości 50 000 zł:

  • Przekazanie informacji o miejscu pobytu zaginionego Piotra Pietrzaka, zwaną w dalszej części „Informacją”, odbywa się wyłącznie drogą e-mail. Informację należy przesłać na następujący adres e-mail: piotrdruzd@gmail.com
  • Informacja, o której mowa w pkt. 1 musi zawierać: zdjęcie zaginionego Piotra Pietrzaka wykonane nie wcześniej niż 25 stycznia 2020 roku, informację o aktualnym miejscu pobytu zaginionego Piotra Pietrzaka, Imię, Nazwisko oraz dane kontaktowe (adres e-mail oraz numer telefonu) osoby przekazującej Informację.
  • Warunkiem przyznania jednorazowej nagrody pieniężnej w wysokości 50 000 zł jest – po otrzymaniu Informacji – znalezienie zaginionego Piotra Pietrzaka żywego oraz usunięcie jego danych z policyjnej bazy osób zaginionych oraz spełnienie wszystkich warunków, wskazanych szczegółowo w Regulaminie.

Przypomnijmy, że Piotr Pietrzak wyszedł z domu 23.01.2020 roku i odwiózł córkę do przedszkola. Tam był widziany po raz ostatni. Po odwiezieniu dziecka, udał się w stronę Płońska. Około godz. 11:30 kamery monitoringu na stacji paliw Lotos przy drodze krajowej nr 50, uchwyciły samochód, którym Piotr poruszał się tego dnia tj. VW model T4, o nr. rej. WSC 762AE jadący w kierunku Płońska od strony Wyszogrodu. Z powodu dużej odległości od kamery nie można stwierdzić, kto prowadził pojazd i czy w pojeździe znajdowały się inne osoby. Na ten moment nie wiadomo, gdzie później udał się zaginiony.

Gdzie jest Piotr Pietrzak?

Dwa dni później odnaleziono pozostawiony samochód zaginionego przy bramie stadionu Stegny Wyszogród. Okazało się, że stał on co najmniej od godziny 16 dnia poprzedniego. Ktoś próbował podpalić samochód. Psy tropiące podjęły trop, jednak straciły go ok. 1,5 km od miejsca pozostawienia samochodu. Od tego czasu, pomimo wielu prób przeszukiwania terenu wokół stadionu oraz penetracji dna Wisły w okolicy, nie udało się natrafić na żadne tropy, które mogłyby pomóc rozwiązać tę sprawę.

REKLAMA

Jak zgłosić miejsce pobytu Piotra Pietrzaka?

Pełna treść regulaminu dotyczącego wyznaczenia nagrody znajduje się na stronie internetowej Fundacji Zaginieni.

Oficjalna strona poszukiwań Piotra Pietrzaka.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments