Woj. lubelskie: gdzie i kiedy można oddać krew?

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie ogłasza kolejną akacje terenowego poboru krwi. Pobory odbędą się w różnych miejscowościach w różnych terminach. Zobacz kiedy i gdzie możesz oddać krew.

Lublin: akcja poboru krwi odbędzie się już jutro – we wtorek 23 marca. Ambulans, który umożliwia pomoc innym przez oddanie krwi będzie czekał przy parkingu Centrum Symulacji Medycznej UM – ul. Chodźki 4. Rejestracja ochotników będzie trwała w godzinach od 10 do 14.

Modliborzyce: w tej miejscowości pobór krwi będzie miał miejsce w piątek – 26 marca. Chętni do oddania krwi mają się kierować na parking przed posterunkiem policji przy ul. Piłsudskiego 58A, gdzie będzie czekał ambulans. Godziny rejestracji w tym przypadku to od 8.30 do 12.

REKLAMA

Kamionka: tutaj pobór krwi odbędzie się dzień później niż w Modliborzycach, czyli w sobotę – 27 marca. Miejsce, w którym chętni do pomocy będą mogli oddać krew będzie się znajdować przy urzędzie gminy w Kamionce. Dawcy będą mogli się rejestrować w godzinach od 9 do 13.

Annopol: data taka sama jak w przypadku Kamionki, więc w sobotę – 27 marca. Ambulans do poboru krwi będzie czekał na rynku głównym. Całość odbędzie się w tych samych godzinach co w poprzednim przypadku, czyli od 9 do 13.

Komarów-Osada: w tej miejscowości krew można oddać w niedzielę 28 marca. Przed Domem Kultury pod adresem Rynek 15, będzie czekał ambulans. Dawcy będą mogli się rejestrować od 10 do 13.

Rozkopaczew: ambulans pojawi się również w niedzielę 28 marca przy remizie OSP (Rozkopaczew 41). Rejestracja odbędzie się w godzinach od 9 do 13.

Tomaszowice: tutaj także pobór odbędzie się w niedzielę 28 marca. Ambulans będzie czekał przy kościele. Rejestracja w godzinach od 9 do 13.

Źródło: kurierlubelski

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments