W Siennicy Nadolnej doszło do kolizji trzech pojazdów, wskutek której na miejsce zdarzenia wezwano policję oraz zespół ratownictwa medycznego. Incydent, który miał miejsce dziś rano, został zgłoszony za pomocą systemu znajdującego się w jednym z uczestniczących samochodów. Kierowcy byli trzeźwi, jednak jedna z kobiet została przewieziona do szpitala na badania. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym za nieustąpienie pierwszeństwa.
Do zdarzenia doszło przed godziną 6:30 na drodze wojewódzkiej nr 812, gdzie 33-letni kierowca samochodu marki Volkswagen Transporter, inicjując manewr skrętu w lewo na stację paliw, zderzył się z jadącym z naprzeciwka BMW. Uderzenie było na tyle silne, że Volkswagen następnie potrącił także Audi, którym kierował 42-letni mężczyzna, wjeżdżający na teren stacji. W wyniku kolizji wszyscy uczestnicy zdarzenia zostali poddani badaniu, które potwierdziło ich trzeźwość.
Kierująca BMW, 40-letnia mieszanka z powiatu chełmskiego, została przewieziona do szpitala w celu wykonania szczegółowych badań, jednak na szczęście nie poniosła poważnych obrażeń. Policjanci szybko ustalili przyczyny zdarzenia, a sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym. Policja apeluje do wszystkich kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności podczas wykonywania manewrów skrętu oraz włączania się do ruchu, podkreślając, że chwila nieuwagi może prowadzić do niebezpiecznych sytuacji na drogach.
Źródło: Policja Lublin
Oceń: Kolizja trzech pojazdów w Siennicy Nadolnej na drodze wojewódzkiej
Zobacz Także



