W Tarnawatce doszło do nieszczęśliwego wypadku, w którym uczestniczył 16-letni chłopak jeżdżący na deskorolce oraz 56-letnia rowerzystka. W wyniku akcji deskorolki, która odjechała na drugą stronę jezdni, kobieta przewróciła się i doznała obrażeń głowy. Służby medyczne przetransportowały ją do szpitala, a odpowiednie służby policji wyjaśniają okoliczności tego incydentu.
Wypadek miał miejsce w poniedziałek po godzinie 20:00 na ul. Kniazie w Tarnawatce. Policjanci z Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego tomaszowskiej jednostki, którzy szybko przybyli na miejsce zdarzenia, ustalili, że 16-latek stracił równowagę na deskorolce, co doprowadziło do sytuacji, w której jego sprzęt wpadł pod koła roweru kobiety. Rowerzystka, w wyniku upadku, doznała obrażeń głowy.
Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość uczestników zdarzenia, na szczęście obie osoby były trzeźwe. Policja nadal prowadzi dochodzenie, mające na celu lepsze zrozumienie przyczyn i okoliczności wypadku. W związku z zaistniałą sytuacją funkcjonariusze apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o ostrożność i przestrzeganie przepisów, aby unikać takich niebezpiecznych sytuacji w przyszłości.
Źródło: Policja Lublin
Oceń: Nieszczęśliwy wypadek w Tarnawatce – 16-latek na deskorolce spowodował kolizję
Zobacz Także