UWAGA! Dołącz do nowej grupy Lublin - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Tragiczny finał poszukiwań 50-letniego mieszkańca gminy Tuczna


Poszukiwania zaginionego 50-latka z gminy Tuczna zakończyły się tragicznie. Ciało mężczyzny zostało odnalezione w rzece Krzna w Białej Podlaskiej. Rodzina zgłosiła jego zaginięcie po tym, jak mężczyzna nie powrócił do domu i nie nawiązał kontaktu z bliskimi. Policja prowadzi śledztwo w celu ustalenia okoliczności zdarzenia.

Zgłoszenie o zaginięciu 50-letniego mieszkańca gminy Tuczna wpłynęło do bialskiej komendy w dniu 26 listopada. Ostatni raz mężczyzna widziany był wieczorem poprzedniego dnia, a jego nieobecność zaniepokoiła rodzinę. Intensywne poszukiwania ruszyły natychmiast po zgłoszeniu, w których wzięli udział funkcjonariusze policji oraz ochotnicy z lokalnych straży pożarnych.

W trakcie działań przeszukiwano zarówno tereny wokół rzeki Krzna, jak i objęto obszary, po których mógł przemieszczać się zaginiony. Do akcji włączono różnorodne środki, takie jak drony, łodzie oraz pies tropiący, co pozwoliło na sprawne prowadzenie akcji poszukiwawczej. Niestety, ciało zaginionego odnaleziono dopiero dzisiaj w okolicy ul. Droga Wojskowa. Prokuratura zadecydowała o zabezpieczeniu ciała do dalszych badań, a na ten moment nie stwierdzono, aby miały miejsce czynniki zewnętrzne w tym tragicznym zdarzeniu.

Źródło: Policja Lublin


Oceń: Tragiczny finał poszukiwań 50-letniego mieszkańca gminy Tuczna

Średnia ocena:4.6 Liczba ocen:21


Zobacz Także