UWAGA! Dołącz do nowej grupy Lublin - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Ucieczka przed Policją zakończona w zderzeniu z barierą


W ostatnich dniach bialscy policjanci zatrzymali 44-letniego mężczyznę, który próbował uciekać przed kontrolą drogową. Ucieczka zakończyła się dramatycznie, gdy kierowca stracił panowanie nad pojazdem, uderzając w barierę ochronną. Przybyli na miejsce funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna znajdował się pod wpływem alkoholu i narkotyków, a dodatkowo nigdy nie posiadał uprawnień do prowadzenia pojazdów.

Incydent miał miejsce w środę po południu na drodze krajowej numer 2, gdy policjanci dostrzegli samochód marki Łada. Kierowca, na widok policji, zareagował w sposób nieodpowiedzialny, podejmując próbę ucieczki. Ignorując polecenia zatrzymania się wydawane przez funkcjonariuszy, mężczyzna kontynuował jazdę, stwarzając tym samym niebezpieczeństwo dla innych użytkowników drogi.

W trakcie pogoń 44-latek nagle postanowił zahamować, co doprowadziło do utraty panowania nad pojazdem i zderzenia z barierą ochronną. Policjanci, którzy przybyli na miejsce zdarzenia, szybko przeprowadzili badanie, które potwierdziło, że kierowca był pod wpływem substancji odurzających. Oprócz grożącej mu kary pozbawienia wolności do pięciu lat, mężczyzna będzie również musiał zmierzyć się z zarzutami za popełnione wykroczenia. Jego pojazd został zabezpieczony na parkingu strzeżonym.

Źródło: Policja Lublin


Oceń: Ucieczka przed Policją zakończona w zderzeniu z barierą

Średnia ocena:4.67 Liczba ocen:21


Zobacz Także