UWAGA! Dołącz do nowej grupy Lublin - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Włamanie na terenie gminy Uchanie: Policja zatrzymała sprawcę


W minionych dniach na terenie gminy Uchanie miało miejsce włamanie do niezamieszkałej posesji, które zakończyło się zatrzymaniem sprawcy przez lokalnych policjantów. 43-letni mężczyzna nie tylko dokonał kradzieży, ale także celowo zalał mieszkanie, co skutkowało poważnymi stratami. Interwencja dzielnicowego z Posterunku Policji w Trzeszczanach pozwoliła na szybkie ustalenie i zatrzymanie włamywacza.

Do incydentu doszło w chwili, gdy właściciel posesji, 76-letni mężczyzna, nie mieszkał w niej na co dzień. Po zgłoszeniu kradzieży przez policję, funkcjonariusze odkryli, że sprawca wyrwał kran w łazience, co doprowadziło do zalania wnętrza budynku. W wyniku popełnionego przestępstwa skradziono trzy zegary, radio, telewizor oraz biżuterię, a łączne straty materialne zostały oszacowane na 9 tysięcy złotych.

Podjęte działania przez policję doprowadziły do zatrzymania 43-latka, mieszkańca gminy Uchanie, który obecnie przebywa w policyjnym areszcie. W świetle przepisów prawa, za kradzież z włamaniem grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Warto podkreślić, że skradzione mienie zostało w całości odzyskane, co jest znaczącą informacją dla właściciela posesji i lokalnej społeczności.

Źródło: Policja Lublin


Oceń: Włamanie na terenie gminy Uchanie: Policja zatrzymała sprawcę

Średnia ocena:4.82 Liczba ocen:7


Zobacz Także