UWAGA! Dołącz do nowej grupy Lublin - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Zatrzymanie 46-latka za groźby i posiadanie narkotyków w Puławach

Gabriela Kacprowska

Gabriela Kacprowska


W Puławach zatrzymano 46-letniego mężczyznę, który usłyszał cztery zarzuty dotyczące posiadania narkotyków oraz grożenia znajomemu i jego partnerce. Incydent miał swoje korzenie w odbytych groźbach, które mężczyzna kierował wobec swoich ofiar. Prowadzone przez policję czynności wykazały, że sprawa jest poważna i wymagała szybkiej reakcji funkcjonariuszy.

Cała sytuacja zaczęła się pod koniec czerwca, kiedy to 46-latek zaczął grozić swojemu znajomemu, wyrażając podejrzenia, że ten spotyka się z jego byłą dziewczyną. Mimo jego gróźb, pokrzywdzony nie zgłaszał sprawy władzom, uznając całe zajście za nieważne. Jednakże, wydarzenia przybrały nowy obrót, gdy obaj mężczyźni spotkali się w Puławach 6 września, co doprowadziło do awantury, w trakcie której 46-latek zaatakował znajomego.

Obawiając się o swoje bezpieczeństwo, pokrzywdzony zdecydował się zgłosić sprawę na policję, co poskutkowało interwencją funkcjonariuszy. W ramach działań podjętych przez policję, mężczyzna został zatrzymany, a podczas przeszukania ujawniono u niego narkotyki – marihuanę oraz syntetyczny proszek. Prokurator zdecydował o zastosowaniu dozoru policyjnego oraz zakazu zbliżania się do pokrzywdzonych, a mężczyźnie grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności. Sprawa ta podkreśla znaczenie zgłaszania groźnych sytuacji, aby zapobiegać ewentualnym tragediom.

Źródło: Policja Lublin


Oceń: Zatrzymanie 46-latka za groźby i posiadanie narkotyków w Puławach

Średnia ocena:4.57 Liczba ocen:19


Zobacz Także