UWAGA! Dołącz do nowej grupy Lublin - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Zatrzymanie mężczyzny w Puławach za nielegalną uprawę konopi


W Puławach policja przeprowadziła akcję, w wyniku której zabezpieczono znaczną ilość narkotyków, w tym susz marihuany oraz krzewy konopi. Działania operacyjne były efektem współpracy lokalnych kryminalnych z funkcjonariuszami z Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach. Zatrzymany został 41-letni mężczyzna, który poniesie konsekwencje za uprawę konopi i wytwarzanie z nich środka odurzającego.

Funkcjonariusze z Puław działający przeciwko przestępczości narkotykowej zidentyfikowali miejsce, w którym prowadzono nielegalną uprawę. Mężczyzna, którego zatrzymano, posiadał w swoim mieszkaniu specjalnie przygotowany namiot do hodowli konopi, wyposażony w lampy oraz systemir nawadniające. Używał także stacji pogody, aby kontrolować warunki dla roślin, a w pomieszczeniu odnaleziono szereg instrumentów służących do produkcji nielegalnych substancji.

W trakcie przeszukania ujawniono także znaczne ilości suszu marihuany, z którego mogło powstać kilkaset działek dilerskich. Obywatelskie działania zaowocowały nie tylko zabezpieczeniem narkotyków, ale i zatrzymaniem podejrzanego, który obecnie przebywa w policyjnym areszcie. W związku z postawionymi zarzutami, prokurator zastosował wobec mężczyzny dozór Policji. Usunięcie narkotyków z rynku oraz ukaranie sprawcy to główne cele podjętych działań przez funkcjonariuszy.

Źródło: Policja Lublin


Oceń: Zatrzymanie mężczyzny w Puławach za nielegalną uprawę konopi

Średnia ocena:4.81 Liczba ocen:12


Zobacz Także