Dziewczyna podejrzana o zabójstwo młodzieżowego radnego Lublina.

Prowadzone jest śledztwo w sprawie zabójstwa Igora W.- K., radnego Młodzieżowej Rady Miasta w Lublinie. Podejrzana o ten czyn jest jego dziewczyna Karolina B., która przebywa obecnie w areszcie.

Śmierć 21-latka była ogłoszona na początku maja. – Był zaangażowanym społecznikiem, aktywnym działaczem i współpracownikiem – opisują go koledzy z Młodzieżowej Rady Miasta Lublin, której był jej wiceprzewodniczącym.

Był rozpoznawalny też jako marszałek Parlamentu Dzieci i Młodzieży Województwa Lubelskiego, członek Rady Dialogu z Młodym Pokoleniem, a także poseł na Sejm Dzieci i Młodzieży.

REKLAMA

Mężczyzna skończył studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Nieszczęśliwy dzień spędził ze swoją dziewczyną na warszawskim Wilanowie. Właśnie to ona jest prawdopodobnie sprawczynią tej zbrodni. Mieli się pokłócić przed wypadkiem. Sąsiedzi wyznali, że widzieli jak mężczyzna wyszedł z bloku i prosił o pomoc. Po czym osunął się na chodnik i było widać, że miał ranę na brzuchu. Sprawczyni miała za nim wybiec.

Ranny został przetransportowany do szpitala, jednak mimo wszelkich starań, mężczyzna zmarł po kilku godzinach. Karolina B. została zatrzymana przez policję oraz aresztowana.

– Prokuratura Rejonowa Ursynów prowadzi postępowanie przeciwko Karolinie B. – informuje Aleksandra Skrzyniarz, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Przyczyną śmierci było dźgnięcie nożem w brzuch. Na początku dziewczyna miała zostać oskarżona o usiłowanie zabójstwa. Jednak przez obrót sprawy, zostanie uznana za winną śmierci Igora W.-K..

Źródło: https://www.dziennikwschodni.pl/

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments