Miał w samochodzie marihuanę. Wpadł podczas legitymowania

22-letni mieszkaniec gminy Gościeradów w pojeździe miał marihuanę. Na narkotyki natrafili kraśniccy policjanci podczas legitymowania mężczyzny.

We wtorek przed południem kraśniccy policjanci w jednej z miejscowości w gminie Kraśnik zauważyli stojący w bocznej uliczce pojazd marki Renault Clio, w którym znajdowało się trzech młodych mężczyzn. Mundurowi postanowili ich wylegitymować.

– W trakcie legitymowania mężczyzn w wieku 22, 23 i 24 lat, na tylnym siedzeniu pojazdu policjanci ujawnili pojemnik koloru białego z zawartością suszu roślinnego oraz replikę broni – karabinka szturmowego G36. Do posiadania marihuany przyznał się 22-letni mieszkaniec gminy Gościeradów. Jak wyjaśnił susz konopi indyjskich pochodził z jednej rośliny, którą wyhodował podczas pobytu w Niemczech – informuje asp. Marta Wianiarczyk-Bigos z kraśnickiej Policji

Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Po przyznaniu się do winy i złożeniu szczegółowych wyjaśnień 22-latek dobrowolnie poddał się karze zaproponowanej przez prokuratora.

REKLAMA
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments