Turystyczny Sezon Lublin 2021. Rezerwacje od dziś

Dzisiaj – 17 maja – od godziny 8.00 rozpoczęły się bezpłatne rezerwacje wejściówek na wydarzenia tegorocznego Sezonu Lublin. Jest to oficjalne otwarcie sezonu turystycznego w tym mieście. Odbędzie się ponad 100 różnych wydarzeń dostępnych dla mieszkańców Lublina zupełnie bezpłatnie przez cały weekend od 21 do 23 maja.

Tegoroczna, jubileuszowa edycja programu odbywa się pod hasłem Przyszłość Miasta. Myślimy o przyszłości Lublina na wielu płaszczyznach, które razem mają zbliżać wszystkich mieszkańców, oferować dobrą przestrzeń do życia i rozwoju. W tym procesie ważne są więzi sąsiedzkie, poszanowanie tradycji i śmiałe spojrzenie w przyszłość. Wśród wydarzeń znajdują się propozycje dla rodzin, młodzieży, dzieci, a także takie, które zachęcają do spotkań z przyjaciółmi czy indywidualnych wycieczek. Zapraszam do wspólnego spacerowania i eksplorowania Lublina podczas Sezonu Lublin 2021

mówi Beata Stepaniuk-Kuśmierzak, Zastępca Prezydenta Miasta Lublin ds. Kultury, Sportu i Partycypacji.

Sezon Lublin 2021 to kilkudniowe wydarzenie, które rozpoczyna nowy sezon turystyczny. Harmonogram wydarzeń, opisy atrakcji oraz informacje o liczbie dostępnych miejsc są dostępne na stronie www.sezon.lublin.eu. Informacji tych szukać można również na profilu Turystyczny Lublin.

Wejściówki można zarezerwować na stronie https://miastoinspiracji.lublin.eu/sezon-lublin/kalendarz/. Osoby, które nie korzystają z internetu, mogą się zgłosić po wejściówkę do kawiarni Między Słowami (Rybna 4) od 17 do 21 maja w godz. 12-17.30.

REKLAMA

Źródło: UM Lublin

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments