Utrudnienia na drogach w Lublinie !

Obecnie występuje dużo utrudnień na drogach, przez co kierowcy muszą być cierpliwi. Poniżej można znaleźć listę ulic, na których występują utrudnienia.

Ul. Droga Męczenników Majdanka : 17 maja od godz. 3:00 rozpoczęła się zmiana organizacji ruchu na ul. Droga Męczenników Majdanka. Jest to spowodowane prowadzonymi przez PKP pracami w rejonie wiaduktu kolejowego. W dniach 17 i 18 maja wyłączony z ruchu zostanie prawy pas w kierunku ul. Lotniczej oraz chodnik po tej samej stronie. Do centrum kierowcy mogą jechać dwoma pasami. W środę, 19 maja, od godz. 8:00 kolejarze zamkną prawy pras ruchu oraz chodnik od ul. Lotniczej w kierunku ul. Łęczyńskiej. Tak będzie to działać do 28 maja.

Ul. Nałkowskich: Jest prowadzony tam remont nawierzchni i przylegających chodników. W dniach 19 i 20 maja (godz. 7:30-21:00) będą wykonywane prace polegające na układaniu warstwy ścieralnej jezdni. Ulica ta zostanie całkowicie wyłączona z ruchu. W środę 19 maja zamknięta zostanie część od ul. Nałkowskich od ul. Romera do skrzyżowania z ul. Woronieckiego. Prace zostały przesunięte ze względu na niekorzystną pogodę. 

REKLAMA

Ul. Lipowa: Od 17 maja, będzie również zmiana na ul. Lipowej, na odcinku od cmentarza do ul. Narutowicza. Od cmentarza do ul. Sztajna ruch będzie ruch dwukierunkowy po stronie ul. Rowerowej. Na odcinku od ul. Sztajna do ul. Narutowicza będzie przywrócony ruch na pełnej szerokości jezdni.

Źródło: https://www.eska.pl/

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments