W Lublinie elektryczna hulajnoga stanęła w ogniu

W Lublinie wybuchł pożar. Był on spowodowany najprawdopodobniej spowodowany hulajnogą elektryczną. Dwie osoby zostały ranne.

Do sytuacji doszło we wtorek po godzinie 23 przy ul. Króla Rogera w Lublinie. Na 10 piętrze jednego z wieżowców pojawił się ogień. Według podań straży pożarnej, mieszkaniec próbował samemu ugasić hulajnogę i wyniósł płonącą hulajnogę na klatkę schodową, niestety podczas tej akcji doznał urazu ręki. Poszkodowane zostały dwie osoby w wieku 55 oraz 65 lat. Jedna z nich trafiła do szpitala.

-Prawdopodobnie awaria hulajnogi elektrycznej była przyczyną pożaru mieszkania do jakiego doszło 11 maja 2021 r. po godzinie 23 przy ul. Króla Rogera w Lublinie. W momencie dojazdu na miejsce zdarzenia zastępów z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Nr 4 zastano pożar mieszkania na 10 piętrze budynku wielorodzinnego. Mieszkaniec lokalu podjął próbę samodzielnego ugaszenia pożaru i wyniósł płonącą hulajnogę na klatkę schodową. Podczas tych czynności doznał urazu ręki. Strażacy dogasili pożar oraz oddymili pomieszczenia. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały dwie osoby w wieku 55 oraz 65 lat. Zespół Ratownictwa Medycznego przetransportował do szpitala mężczyznę rannego w rękę, a drugiemu udzielił pomocy medycznej na miejscu zdarzenia. Straty powstałe w wyniku pożaru oszacowano na 6 tys. zł. Działania ratowniczo-gaśnicze trwały ponad godzinę. W akcji uczestniczyły dwa zastępy PSP 8 strażaków. – tak sprawę opisuje Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie.

REKLAMA

źródło: wp.pl

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments