Nie żyje dwoje maturzystów z Zespołu Szkół nr 5 w Lublinie. Patrycja zostawiła list pożegnalny

Śledczy badają okoliczności dwóch wypadków, w których zginęli 19-letnia Patrycja i 20-letni Krystian, uczniowie klasy maturalnej technikum z Lublina. Dziewczyna prawdopodobnie po tragicznej śmierci chłopaka popełniła samobójstwo. W pożegnalnym liście miała napisać, że chce być pochowana razem z nim.

Śledztwa w sprawie wypadków, w których zginęli Krystian i Patrycja, prowadzą niezależnie od siebie Prokuratura Rejonowa Lublin-Północ i Prokuratura Rejonowa w Puławach. Na czwartek i piątek w Zakładzie Medycyny Sądowej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie zaplanowano sekcje zwłok ofiar. 

– Do identyfikacji ciał potrzebne będą szczegółowe badania DNA – informuje „Wyborczą” rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Lublinie Agnieszka Kępka.

REKLAMA

W nocy z soboty na niedzielę ok. godz. 2.30 na mało uczęszczanej drodze powiatowej w miejscowości Piotrawin pod Jastkowem 20-letni Krystian z Lublina uderzył swoim samochodem w drzewo. Auto chwilę później spłonęło, a chłopa tragicznie zmarł na miejscu. Powodem pożaru było najprawdopodobniej zwarcie instalacji elektrycznej w liczącym blisko 20 lat volkswagenie.

Dwa dni później, w nocy z poniedziałku na wtorek, także ok. godz. 2.30 w niemal identycznie wyglądającym wypadku w Końskowoli śmierć poniosła 19-letnia Patrycja z podlubelskiego Markuszowa. Prowadząca renault megane uderzyła w drzewo, a jej auto spłonęło.

Choć prokuratura tego nie potwierdza, wszystko wskazuje na to, że dziewczyna popełniła samobójstwo. Nastolatkowie byli parą, a chłopak zginął wracając do Lublina od dziewczyny.

źródło : lublin.wyborcza.pl

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments