Chełm- salon z siedmioma nielegalnym automatami do gier hazardowych.

W jednym z chełmskich lokali znaleziono siedem niedozwolonych automatów do gier. Funkcjonariusze służby celno-skarbowej i straży granicznej zabezpieczyli je.

Funkcjonariusze z Lublina i z Dołhobyczowa prowadzili kontrolę dotyczącą zwalczania przestępczości narkotykowej i hazardowej na terenie Chełma.

Gdy mundurowi sprawdzali jeden lokal, okazało się, że na tym terenie znajduje się jak już wcześniej wspomniane- siedem automatów do hazardu. Dodatkowo, lokal miał służyć kompletnie czemuś innemu niż temu ,czego dotyczyły urządzenia. Dalsze działania potwierdziły, że te automaty służyły do hazardu oraz wypłacały wygrane.

REKLAMA

Na miejscu znajdowali się dwaj gracze oraz pracownik obsługi. Każdy obecny tam został przesłuchany. Urządzenia o łącznej wartości równej blisko 84 tysięcy złotych, zostały zabezpieczone, służące jako dowód w sprawie. Przejęty został także zeszyt z zapiskami na temat innych rozgrywek.

Dotarciem do winnego, zajmą się funkcjonariusze KAS z Działu Dochodzeniowo-Śledczego w Lublinie.

Za nielegalne prowadzenie takiej działalności grozi wysoka grzywna. Możliwa jest także kara pozbawienia wolności do lat trzech. Właścicielowi grozi kara – 100 tysięcy złotych za każdy niedozwolony automat, łącznie 700 tysięcy złotych.

Źródło: https://www.lublin112.pl/

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments