Fundacja Zaginieni bierze na tapet sprawę Piotra Pietrzaka

Piotr Pietrzak nadal poszukiwany. Mężczyzna z Sochaczewa po raz ostatni widziany był 23 stycznia 2020 roku. Później ślad po nim zaginął. Teraz za sprawę ma wziąć się młoda i aspirująca do jednej z najlepszych w swoim fachu Fundacja Zaginieni. Czy sprawy nabiorą nowego biegu?

Przypomnijmy, Piotr Pietrzak 23 stycznia rano odprowadził córkę do przedszkola w Sochaczewie. Następnie udał się w kierunku Płońska. Kamery jednej ze stacji paliw zarejestrowały jego samochód, jednak nie dało się ustalić czy sam zaginiony był kierującym i czy miał jakiekolwiek towarzystwo. 25 stycznia samochód z widocznymi śladami próby podpalenia znaleziono przy stadionie w Wyszogrodzie, nad Wisłą. Psy straciły trop po 1,5 km i od tej pory nie ma żadnego nowego śladu.

Fundacja Zaginieni to moda organizacja, która zrzesza wiele młodych, aczkolwiek już doświadczonych osób posiadających kwalifikacje pozwalające na badanie tego typu spraw. Oprócz sprawnie działającego zarządu, organizacja współpracuje z profesjonalnymi psychologami czy detektywami, którzy również od lat zajmują się sprawami osób zaginonych.

REKLAMA

Rodzina i najbliżsi znajomi mają nadzieję, że będzie to nowe otwarcie w sprawie i w końcu uda się natrafić na trop zaginionego Piotra Pietrzaka.

Jeśli posiadacie jakiekolwiek informacje dotyczące tego zaginięcia, koniecznie skontaktujcie się poprzez oficjalną stronę, Fundację Zaginieni lub najbliższą jednostkę policji.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments