Lublin: Kierowca zaproponował policjantowi marihuanę

Parę dni temu kierowca zapytany przez jednego z policjantów z Wydziału Wywiadowczego KMP czy pali marihuanę, potwierdził tą informację. 27-letni mężczyzna z spokojem odpowiedział, a nawet zaproponował „skręta” funkcjonariuszowi.

W zeszły piątek mundurowy z Lublina, jadąc motocyklem, zatrzymał się na skrzyżowaniu ulic Romera i Diamentowej. W oczekiwaniu na zielone światło stał i poczuł zapach marihuany. Odwrócił się i zauważył palącego mężczyznę.

„Gdy odwrócił się do tyłu, zauważył kierowcę audi, który coś pali. Funkcjonariusz cofnął się kilka metrów i przez okno zapytał, czy to marihuana. Kierowca ze spokojem potwierdził i od razu zaproponował skręta” – podała policja

REKLAMA

W tym momencie funkcjonariusz wylegitymował kierowcę się i polecił, aby zjechał w bezpieczne miejsce. „Niedługo później na miejsce przyjechał patrol wywiadowców będący w służbie. Funkcjonariusze zatrzymali 27-latka” – dodają policjanci. Okazało się, że 27-letni mężczyzna był w posiadaniu prawie 40 gramów tego typu narkotyków.

„Od mieszkańca Lublina pobrano krew do badań na zawartość narkotyku. Mężczyzna musi liczyć się z odpowiedzialnością przed sądem za posiadanie środków odurzających oraz kierowanie samochodem pod wpływem narkotyku. Może mu grozić do 3 lat więzienia, wysoka grzywna oraz zakaz kierowania pojazdami” – informuje policja.

Źródło: dziennikwschodni

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments